| SorinSiAtat a întrebat:

imi puteti spune de unde pot sa descarc un antivirus bun (de preferat Avira, Norton si altele)?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Avast are o versiune absolut gratuita pentru eternitate pentru utilizatorii casnici (adica nu firme, cei cu calculatoare acasa) http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus
eu il folosesc de cativa ani si mi se pare super, se actualizeaza singur zilnic, blocheaza automat accesul la site-uri aiurea (nici sa vrei nu te lasa sa intri :)) ) si nu am avut nicio problema. cele mentionate de tine trebuie platite, nu au versiuni gratis decat pentru cateva zile, ca demo.

1 răspuns:
| AnonimNeamt a răspuns:

De pe site-u Kappa ...scrii pe google Kappa dai sus download si cauti sau scrii sus in stanga ce vrei...si gasesti. funda?