| ZuZuAnDrEiO a întrebat:

Salut, hainele care le gasesc acum pe site-uri gen pull and bear, bershka, zara sunt din colectia trecuta sau din cea noua de 2015 de primavara sau stiu si eu… o sa apara colectie se primavara sau vara 2015…?

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Alea de la bershka sunt din colectia primavara-vara 2015, in pull and bear este si colectie noua 2015 si colectia veche. Iar in zara este colectie noua 2015 dar si veche. (cele vechi sunt la reducerile acelea masive )

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sunt din colectia noua, mai putin cele care sunt la reduceri si sunt din colectia veche.

| ywar a răspuns:

Eu nu cred ca ai nevoie de haine ci de cartea de gramatica... hainele pe care le gasesc, pe care le gasesc draguta!