| VampyYuki a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cateva sfaturi mici.Am nevoie de picioare putin mai drepte. Aveti ceva idei in afara de operatii.Dau funda. Urgent!

2 răspunsuri:
| Apostolescu_Julia_1990 a răspuns:

Nici eu nu am picioarele drepte dar nu este o problema pentru mine! daca ai pana in 18 ani poti sa incerci o tehnica, nu stiu cat de buna e dar cine stie...in fiecare zi cateva minute leagati picioaerle in zona unde e problema cu ceva, o curea de ex. cat mai strans si incearca sa mergi un pic! asta am auzit eu de la o fata care a facut gimnastica! happy