| MyyyNamee a întrebat:

Salut imi ziceti si mie cum imi face bretonul drept intr-o parte, am parul ondulat nu vreau cu placa (sunt baiat).

2 răspunsuri:
| VooDau a răspuns:

Salut, pentru a sta drept are nevoie de caldura deci prin urmare te speli pe cap, te usuci cu phoenul iar in timp ce te usuci dai cu pieptanul sau cu mana, apoi dai phoenul pe modul rece si iti usuci partea care vrei sa-ti stea pentru a-ti ramane, apoi dai cu fixativ iar problema este rezolvata. Succes!

| MyyyNamee explică:

Ok,dar pot sa folosesc cand ma spal pe cap balsam de indreptat parul?