| lee1998 a întrebat:

Salut.In ce culori sa ma imbrac la banchet clasa a 8-a? Ma imbrac in blugi, camasa, sacou, adidasi eleganti.Dau funda repedee.

Răspuns Câştigător
| Axzwell a răspuns:

Poti incerca o pereche de blugi albastri cu o camasa alba si un sacou, iar in picioare o pereche de tenisi negri. Eventual poti adauga un papion negru si bretele negre;) sau trage o privire pe acest site: www.stilmasculin.ro

Succes si distractie placuta la banchet :D

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adidasi eleganti sau nu tot adidasi sunt si ii folosesti la mers la mall nu la banchet. la banchet te duci in costum sau macar pantaloni de stofa si camasa

| MihaiGe a răspuns:

Pai.tinand ca vor fi si profesori, ai putea camasa alba, pantaloni negri sau albastri si sacou gri!

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Poti sa-ti iei jeansi albastru intens sau blugi albastru spalacit, un tricou sau o camasa alba simpla, sacou negru, bleumaren sau o culoare mai inchisa, si niste adidasi sau tenisi albi/negri, cat de simpli. Asta e doar o mica sugestie din gama larga pe care ai putea sa o primesti big grin Pa :*

| alwaysStyles a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu consider ca e prea de strada outfit-ul pentru banchet. Poate ca nu esti genul care poarta rochie, dar ar trebui sa faci un efort, pentru ca banchetul asta ti-l vei aminti toata viatahappy