| Nutella09 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat ceva! Am parul lung si ondulat dar e uas vrea sa-l am drept.Ce pot sa fac in acest caz, dar nu vreau sa il indrept cu placa.

Răspuns Câştigător
| IzabellaLove a răspuns:

Sau ai putea sa cumperi un gel foarte bun pentru indreptat parul
Eu l-am avut cret si mi l-am indreptat dar nu mai stiu de la ce marca era acel gel
Baftaa:*

2 răspunsuri:
| VladHelp a răspuns:

Inafara de placa de par, nu gasesc nimic.

| 0Claudita0 a răspuns:

Pai ai putea ca dupa ce te speli pe cap.In timp ce te dai cu feonul sa te pieptani, astfel parul tau va fi drept.