| Stefanisretro27 a întrebat:

Salut,mai am putin si fac 18 ani, am o problemă, eu pana acum 6 luni nu aveam barbă, doar cateva fire si de atunci mi-am dat timp de 4 luni cu minoxidil,cat am dat aveam o barbă destul de deasă, de cand nu am mai dat imi cresc doar cateva fire de barbă, nu mai e ca in trecut, ce pot face să am aceeasi barbă doar că fără minoxidil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să folosești aproximativ un an ca firele de barbă să ajungă la maturitate și să nu mai cadă.