| mirus2342 a întrebat:

Salut,mi-am luat un trening nike tech fleece din buzz si pantaloni sunt made in Cambodia dar hanoracul este made in China, am platit 1100 de lei, este fake?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~am luat un trening nike... am platit 1100 de lei~

da, suntem impresionați!

| mirus2342 explică (pentru sierra1):

Doar voiam sa stiu daca este fake sau nu….

| sierra1 a răspuns (pentru mirus2342):

Dacă l-am vedea, am ști

| user11080601008 a răspuns:

Iti dai seama dupa eticheta daca este fake sau nu. sau du te la magazin/ ia contact cu oamenii de la site ul de unde ai cumpărat si intreaba daca este original sau nu. daca tot ai fost dispus sa platesti atat pentru un trening, mai ales ca ai avut un model anume pe care l ai vrut, de ce nu ai comandat fix de pe site ul original Nike? asa stiai cu siguranta ce cumperi. sau About You. etc

| mirus2342 explică (pentru user11080601008):

Salut,si buzz este un magazin original am fost la ei in magazin si am comandat, dar mi le au trimis acasa…si de asta voiam sa intreb daca este original sau nu…

| user11080601008 a răspuns (pentru mirus2342):

Aa, n am citit faza cu buzz. scuze.
poti intreba acolo sau sa suni daca au site, presupun.

| mirus2342 explică:

Salut,e gri cu negru