| ValyOancea2001 a întrebat:

O intrebare simpla:Este frumos sa porti cruce si sa o ai la vedere?

Răspuns Câştigător
| MorganaM a răspuns:

Mie mi se pare deosebit. E si frumos, dar si ofera protectie divina happy

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Tu o porti pentru sufletul tau nu pentru ceilalti.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu port lanț și cruciuliță de aur și nu am nicio problemă cu asta. E frumos să porți o bijuterie câtă vreme nu e foarte extravagantă să ieși în evidență pe stradă sau în autobuz. Uneori chiar s-ar vedea și urât dacă ai gâtul gol, eu am observat când port cămașă sau bluzițe.

O seară bună!