| BiiiaBiii a întrebat:

pentru cei din Galati:de unde as putea sa-mi cumpar o pereche de pantaloni scurti cu steagul Americii sau cu cateva taieturi?(va rog nu-mi spuneti Diana shopping sau Vali stil)

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Am vazut niste pantaloni scurti cu steagul Americii, foarte draguti, la Bershka kiss
Poti incerca.
Succes.

| BiiiaBiii explică (pentru LoveForShania):

Am auzit de Bershka, am fost dar in Bacau, in Galati unde este?

| eurynomus a răspuns:

Pantaloni scurti cu steagul URSS ului si cu impuscaturi stiu eu de unde ca am si eu 3 perechi big grin

| BiiiaBiii explică (pentru eurynomus):

Pai de unde?

| eurynomus a răspuns (pentru BiiiaBiii):

In Mall la Timisoara

| BiiiaBiii explică (pentru eurynomus):

Da,sigur ma duc eu tocmai din Galati la Timisoara sa imi iau pantaloni...