| AlleSiAtat a întrebat:

happy Pentru inceput...eu sunt pasionata de moda.Imi place sa fiu mereu cocheta.batting eyelashes Am nevoie de cat mai multe detalii la fiecare intrebare:
1.Ce se poarta anul acesta? Culori,materiale, papuci etc.
2.Incepe scoala. sad Si,as vrea sa-mi fac unghiile,dar discret.Da-ti-mi,va rog, modele sau link-uri cu ce as putea sa creez pe unghiile mele.
Dau fundita la un raspuns cat mai complet kiss.

Răspuns Câştigător
| STR1K3R a răspuns:

Http://www.lafiga.ro/......-2012-2013 ii bun?

22 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

De ce-ti place sa porti ce poarta toti? Pff, ce intrebari. Poarta ce-ti place nu ce le place altora straight face

| AlleSiAtat explică (pentru Foxyyyy):

Bun...hai sa lamurim ceva.De unde stii tu ce port eu?! Au fost la moda Uggs.Am avut? Nu! Pentru ca nu mi-au placut. tongue Dovada ca nu port doar,, pentru ca e la moda.'' Vreau sa stiu ce se poarta ca sa ma inspir...asa ca te rog frumos nu mai comenta daca nu stii ceea ce fac eu.Repet ce am zis si mai josbig grinaca nu-ti convenea intrebarea, nu trebuia sa o accesezi.

| Foxyyyy a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Am tot dreptul sa comentez si sa raspund la toate intrebarile, nu stiu ce faci tu normal, dar asta nu inseamna ca nu pot spune ceea ce cred.Eu doar ti-am dat un simplu raspuns, nu trebuie sa-l iei asa personal.

| STR1K3R a răspuns:

Cocheta auzilaughing

| AlleSiAtat explică (pentru STR1K3R):

Ok,daca nu-ti convine intrebarea nici nu trebuia sa accesezi link-ul.winking

| STR1K3R a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Nu intelege ca o fost in sens rau oklaughing

| AlleSiAtat explică (pentru STR1K3R):

NUUUU,deloc... straight face

| STR1K3R a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Dar nu am comentat ca sa te superi...
am glumit intelege...
am zis numai asa cocheta era in sens bun happy

| AlleSiAtat explică (pentru STR1K3R):

Ok...ma poti ajuta sau nu?

| STR1K3R a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Hai sa incerc ca sa nu te superiwinking

| AlleSiAtat explică (pentru STR1K3R):

E perfect! big grin Multumesc.

| STR1K3R a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Cu placintelaughing
mai esti suparata?

| AlleSiAtat explică (pentru STR1K3R):

Ai primit fundita happy.

| STR1K3R a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Mersi pentru funda sa inteleg ca nu mai esti suparata?

| STR1K3R a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Am primit-o tiam multumit dar mai esti suparata aia te intreb nu mai esti cred sau poate esti lamurestema?laughing

| AlleSiAtat explică (pentru STR1K3R):

Nu mai sunt, dar nu mai fa glume chiar asa ca afecteaza pe moment.winking

| STR1K3R a răspuns (pentru AlleSiAtat):

No scuze asa pana nu team facut multumita nu m-am lasat de unde esti?

| Railly a răspuns:

Uite un link cu ce se poarta anul acesta:
http://www.mediasinfo.ro/......013/01/05/
Modele de unghii:
http://www.modeleunghii.com/vezi-model-142.html

http://www.modeledeunghii.info/modele-cu-french-discret.html
Culoarea anului 2013 este verdele smarald. Daca intrii pe link-ul dat vei afla raspunsul primei intrebari.
Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| VictoriaVikky a răspuns:

Păi anul aceste se poartă ţintele in diferite culori. Eu acest site il folosesc pentru unghii. Merg si pe unghii mai mici.
Uite site-ul: unghiiart.blogspot.ro.
Sper ca am fost de folos big grin!

| AlleSiAtat explică (pentru VictoriaVikky):

Multumesc de raspuns, dar link-ul nu merge.Sigur l-ai scris bine? kiss

| VictoriaVikky a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Il mai trimit odata, uite: http://unghiiart.blogspot.ro/.
Eram pe tableta si poate de aceea nu a fost bine copiat.