| lavinutzzzzzzzzzzza a întrebat:

peste cateva saptamani este balul bobocilor si port o rochie neagra in carouri rosii pana la genunchi fara bretele, ce coafura mi-s-ar potrivi (am parul foarte lung dar nu are nici o forma este drept)

Răspuns Câştigător
| bee_2378 a răspuns:

X3non are muuuulta dreptate.insa ca fata stiu ca uneori cand esti in pana de idei un sfat e bine venit. daca vrei sa-l aplici e problema ta nup?winking
mie, o rochie in carouri, imi inspira o coafura wild.cred ca ar fi super daca, parul fiind lung, l-ai tapa putin pe toata lungimea lui dupa care ai lua cateva suvite din fata(doar din partea dreapta de exemplu) si le-ai prinde cu o agrafa tot pe partea dreapta.cu cateva accesori asortate+un machiaj simplu care sa nu iasa in evidenta ci doar sa te faca finuta...parerea mea ca ar arata super.acu depinde si de infatisarea ta de gusturi.asta ar fi un exemplu, primul care mi-a venit in gand.sau ai putea recurge la un coc care cu siguranta nu te-ar incomoda nici in timpul dansului, ar oferi inca un + inaltimii. aaaaaaaaa mai asteapta sfaturi, mai cauta si p net...e super k ai parul asa de lung :p pupici si distractie placuta la balll

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DanielG a răspuns:

Lavinutzzzzzzzzzzza, asculta-ti inima! Nu trebuie sa intrebi pe altii cum ar trebui sa iti faci parul, esti destul de mare, tu decizi cum ti-l faci! Parerea mea.