| Teo026 a întrebat:

Salut, peste o saptamana si ceva [8 iunie] am banchetul happy sunt in clasa a 8-a [sunt baiat] si nu stiu cum sa ma imbrac sad Eu mi-am cumparat o camasa alba [slim-fit] cu maneca scurta Dar nu stiu cu ce sa ma mai imbrac. [nu imi place in costumwinking] Dau Funda! Pentru cine ma ajuta repede! happy happy happy

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Buna copilu'!
Sfatul meu:
1)Evita obiectele vestimentare de tip casual sau extravagante prin accentruarea lor.(La ce ma refer aici?-Blugi prea stramti, accesori ribbon).
2)Imbraca-te dupa gustul tau cromatic, tendinte si piese normale si potrivite evenimentului.
3)Daca as fi baiat eu m-as imbraca la acest eveniment in stilul vogue-sun.
As alege asa:
-camasa alba slim.
-conversi negrii
-blugi jeans-color white/black
-vesta/haina(in functie de vreme)-jeans sau stofa.
-cravata rosie.
Sa nu uitam de lenjeria intima:
boxeri(negri de preferat) si maieu.
Bafta si sa nu uiti sa-ti faci freza(fara creasta, incearca genul asta de frizura:http://www.google.ro/......tp?/imgres ca te-am ajutat! Bafta si distractie placuta bai!

| Teo026 explică (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Multumesc frumos, chiar ca e cel mai bun raspunswinking happy si multumesc pentru urari

26 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Parerea mea. daca banchetul este la un local, sau un restaurant trebuie sa te imbraci in rochie! Daca o faci la o pensiune, cabana, merge camasa cu blugi foarte bine.

| Teo026 explică (pentru Betty18):

laughinglaughing cum sa ma imbrac in rochie daca sunt baiat, laughinglaughing si banchetul este la un restaurant

| Betty18 a răspuns (pentru Teo026):

laughing)) aaa scuze...laughing) nu stiu de ce aveam impresia ca esti fata laughing

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Astept o poza cu tine de la banchet!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Speedmafia a răspuns:

Hmm asa mg tricou si... uitehttp://www.google.com/......tp?/imgres
si asa http://www.google.com/......tp?/imgres
ar fi super SPER CA TE-Am ajutat

| Mihaii24 a răspuns (pentru Speedmafia):

Pai cam asa ii zisai sa se imbrace. rolling on the floor))

| Speedmafia a răspuns (pentru Mihaii24):

laughing)laughing eu i-am zis tricou si nu camasatonguetonguetonguetonguetongue

| Teo026 explică (pentru Speedmafia):

Da. si eu am zis ca am camasa, tricou nu mi se pare elegant pentru banchet.

| Mihaii24 a răspuns (pentru Teo026):

Lasa imbracate cum zisai eu. Eu am banchetul pe 7 iunie. rolling on the floor Si asa ma imbrac si eu.

| Speedmafia a răspuns (pentru Teo026):

Pai ai aici o varianta stii eu am zis asa cum mi-ar ploacea miewinking

| Teo026 explică (pentru Mihaii24):

Oo deci tu ai joiwinking eu am vineri... si da. o sa imi iau niste blugi albastri mai inchisi. Bafta la banchet! happy

| Mihaii24 a răspuns (pentru Teo026):

Mersi la fel. ^^

| Speedmafia a răspuns:

Sper ca te-am ajutatbig grin

| Teo026 explică (pentru Speedmafia):

Da, m-ai ajutat happy

| Speedmafia a răspuns (pentru Teo026):

Ok ma bucur bafta si distractie placutawinking

| Teo026 explică (pentru Speedmafia):

Multumesc frumos happy

| Mihaii24 a răspuns:

Ia camasa, niste pantaloni de blugi stramti (Skini)si..niste tenesi. thinking Si o veste...tot din blugi sau gri, negru.

| Teo026 explică (pentru Mihaii24):

Merg blugii albastri? sau merg mai bine negri?

| Mihaii24 a răspuns (pentru Teo026):

Sincer....albastri.