| wonderfully a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste idei de coafuri pentru ca in fiecare zi la scoala ma duc sau cu parul despreins simplu sau cu o coada de cal. Ceva idei dati-mi va rog. Ceva creativ, interesant, dragut si simplu de executat. Fundita celor mai frumoase!

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Specialistii ne recomanda in acest sezon cocurile, buclele, impletiturile si clasicele cozi de cal. Pentru exemple concrete, urmeaza linkul: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Ai grija de tine.

| Miriammmmm a răspuns:

Buna...eu imi fac doua coditse impletite
una pe o parte si una pe cealalta si restul parului il prind cu o clama de obicei
sper sa-ti placa:X
(fundisssaa?)

| kIdDox3 a răspuns:

Ai putea sa-ti tapezi parul in spate, si apoi sa-ti impletesti 2 codite.Sau fa'ti o coada sus si tapeaz'ohappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pute sa-ti cumperi un glamuret. Cu el poti face tot felul de cuafuri ba chiar poti sa si infentezi.

| Nyco4ever a răspuns:

Poti sa il impletesti, spic, coc

| Iu_Camcam_1970 a răspuns:

Putin lasat pe spatesi o partemica impletita e super tare
!