| hiroyoshi57 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste frizerii/saloane in Bucuresti unde ati fost si ati fost multumiti de pret/calitate si de personal. Multumesc!

1 răspuns:
| aliiluvyou a răspuns:

Deci,langa Bellagio, pe partea cealalta, Profilo Beauty se numeste.
Daca te uiti la poza mea de profil, coafura pe care o am, acolo mi-am facut-o.Si personalul e super de treaba.Te intreaba de mai multe ori inainte, cum vrei, ca sa iasa exact ce ai tu in minte, si salonul e super-curat, scaunele super-confortabile.Ti-l recomand.