| viata0delash a întrebat:

Salut, stiti cat ar costa o camasa de la o croitoreasa. Adica sa o coase pentru marimile mele, sunt slab si inalt, e cam problematic, si ma gandesc sa am una perfecta pe mine si cam cat m-ar costa

Răspuns Câştigător
| CosminMOTORBIKE a răspuns:

Stramtat talie 20 lei
Stramtat maneca 15 lei
Scurtat maneca baza 16 lei
Scurtat maneca baza cu slit 25 lei
Scurtat maneca din umar 30 lei
Scurtat baza 15 lei
Pense in talie 14 lei
Pliu spate 14 lei

-Funda?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Adica vrei una pe comanda. Manopera e vreo 100-150 lei, daca ai material. Daca nu, va trebui sa platesti si materialul care poate porni de la 40 lei metrul.

| weloveit a răspuns:

Pretul variaza in fuctie de ce material iti alegi, de marimea materialului si cat de sofisticata iti doresti sa fie camasa. plus ca si orele de munca se platesc de la o croitoreasa la alta. oricum mai mult de 300 lei nu ar trebui