| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am fata lunga si par ondulat, foarte ondulat.
Mie imi place sa am parul lung dar nu prea sta bine, parca ar fi un raton mort. De indreptat cam nu vreau sa il indrept, imi place sa il las natural.De asemenea parul meu capata rapid aspectul de neingrijit, astazi ma spal pe cap iar maine arata de parca nu a mai fost spalat de 7 zile.

Ce fel de tunsoare mi-ar sta bine avand in vedere ca parul este ondulat si nu vreau sa il intind cu placa? Dar in privinta aspectului scalpului?

As dori raspunsuri cat mai detaliat posibile. Multumesc anticipat. Daca conteaza varsta, ei bine am 17 ani. De asemenea ofer si funda.

7 răspunsuri:
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Sunt fata si iti zic cum mi-ar place mie sa am parul daca as fi baiat :)))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

si ar fi bine sa iti cumperi un sampon natural de la farmacie, nu porcarii care se gasesc in ori ce magazin.

| YumikoItsMyName a răspuns:

Tunda-te putin mai scurt si foloseste samponuri naturale laughing) Stai linistit ca trece si tunsoarea oricum va trebui refacuta laughing) (Crina)

| YumikoItsMyName a răspuns:

Mereu am tonguetonguetongue

| YumikoItsMyName a răspuns:

Galati

| Erikane a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres zic ca freza asta e chiar smechera^^ dar e traba ta

| Erikane a răspuns:

O si legat de problema ta cu parul, daca este gras iti recomand sampoanele cu urzica si lamaie, poti sa iei de la oriflame, sunt foarte bune, dupa 3 spalari o sa se ingrase la 1 saptamana ^^