| Rihanna18 a întrebat:

Inainte sa imi indrept parul cu placa trebuie sa ma spal la cap? Sau o sa tina indreptat si daca nu e spalat?
Help me, please sad!
FUNDA MARE!

3 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Nu nu trebuie sa te speli.Dar nici cind e murdar si eurgent sa il speli ca nu tine de loc, poti sa-l indrepti cam dupa 2-3
zile dupa spalre.
Funda?

| Anonimaa77 a răspuns:

Nu trebuie sa iti speli parul:]

| Cordelia a răspuns:

Mai bine te speli. Când părul e mai uns şi murdar placa transformă grăsimea aceea intr-un 'ulei' fierbinte care devine din ce in ce mai lipicios pe firul de păr, părul uns afectează şi placa şi o poate distruge dacă nu este ceramică.