| Alex2012Alex a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa ma pensez, am sprancenele cam groase si urate, nu-mi plac, nu sunt unite, dar sunt fire care sunt in plus, multe pot sa zic, le am mai lungi, se vad foarte bine, ce ma sfatuiti sa fac? Vreau sa le pensez dar tot nu m-am hotarat, ce sa fac si unde. Nu vreau sa par gay vreau doar sa fie niste sprancene normale, fara firele alea acolo, nu subtiri ca la femei...

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-te la salon. Pentru prima pensare cel mai bine e sa mergi la un specialist sa iti dea forma etc si apoi le poti tu intretine acasa. Nu esti gay acasa daca mergi la salon, de multe ori am fost la cosmetica si veneau baieti pentru pensat. Pana la urma mai bine ingrijit, aranjat si "gay" decat ca un babuin.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Daca incerci doar sa le tunzi nu sunt mai ok? pentru pensat trebuie sa mergi la salon, dar apoi trebuie regulat si ai grija sa nu semeni cu Naomy dupa ce pleci de acolohee hee

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

NU LE TUNDE MAA! o sa iti creasca de 30 de ori mai mare.Fratele meu are 19 ani si se penseaza.Sincer?! Sunt mai draguti baietii pensati! Du`te la cineva care stie.in prina faza du-te la mama ta.ea te poate ajuta (ea stie din experiente)! Toti baietii fac asta :* Sper ca te-am ajutat. te puuup :*

| eaglewatch01 a răspuns:

Raspunsul lui Bluebutterfly80 este cel mai corect.Nu esti fufa sa te pensezi, esti barbat ce naiba.Si eu am problema asta demult, cind se lungesc prea mult, o sedinta de foarfeca si gata.

| benny34 a răspuns:

Daca sunt prea lungi incearca cu masina de tuns, s-ar putea sa mearga.

| Alex2012Alex explică:

Sa le tund? Da-mi mai multe informatii... asta n-am mai facut

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Alex2012Alex):

Pai le dai in sus cu un pieptan mic si le tunzi mai scurte cu foarfecuta de unghii de exemplu! vezi ca cele care trebuiesc tunse depasesc conturul natural al sprancenei!