| Mmmmmmmmm11 a întrebat:

Salut! Sunt băiat și vreau sa-mi fac parul creț permanent. Ce lungime trebuie sa fie parul min?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam până pe la baza gâtului.

4 răspunsuri:
| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Unii caței au parul creț - cauți un cațel cu parul creț si al intrebi - el stie exact treaba cu lumgimea parului cat sa fie?

| Liviu a răspuns (pentru REMiXPaLTaLK):

Sa il intrebe pe catel si daca are ceva creier de donat pentru tine? sau sa il intreb eu personal?!

| REMiXPaLTaLK a răspuns (pentru Liviu):

MARSH Si LiNGE K_K_T! Sa nu uiti potaie sa pui 2 de A mare pe liniute ca sa intelegi mesajul!

| Mmmmmmmmm11 explică (pentru REMiXPaLTaLK):

Amuzant rău ești tu smr.