| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt un băiat de 15 ani si am parul aspru și eu vreau sa mi-l las lung cam pana la bărbie dar sa nu fie creț. Acum parul meu ii cam pana la ochi și vreau sa îl las pana la bărbie sa crească dar pe timp ce tot creste el se încreteste și nu vreau asta, eu vreau sa îl las drept un pic gen nu creț. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am parul aspru...eu vreau sa îl las drept upic gen nu creț"

mai fă o plimbare - una pe lună ajunge - pe la vreun stilist (bineînțeles, cu un ban in buzunar)

| dragodana a răspuns:

Salut!
Pe langa sampon foloseste si balsam, apoi ulei de par.
Cat despre partea cu parul cret=placa sau uscat cu peria(ca la salon). Apoi dai cu ulei de par.