| Alexalex1000 a întrebat:

Salut TPU, am acnee de vreo 2 ani și am pete roșii de la acnee, oare se vor duce petele roșii de la acnee? Dai funda

Răspuns Câştigător
| daniela1107 a răspuns:

Da se duc, însă nu incerca tu să folosești pe tenul tau ceea ce vezi pe toate rețelele, du-te la un dermatolog să îți de-a ce ți se potrivește ție și tenului tau, daca pui orice pe față riști să pățești mai rău. Succes!

1 răspuns:
| 4evergentleman a răspuns:

Cred că cu microdermabraziune, câteva ședințe și aia e! Mai e și varianta de peeling chimic și creme prescrise de dermatolog