| Anonim1018 a întrebat:

Salut TPU! Am auzit de ceva magazin din baia mare (centrul vechi) )unde pot gasi tricouri cu formatii rock. Este adevarat? Daca da imi puteti spune o adresa?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Centrul vechi are 200 m pe 200 m deci n-ai nevoie de adresă, mergi acolo și-l iei

| Anonim1018 explică (pentru sierra1):

Am fost pe acolo dar nu am vazut nimic. Vrei sa iau fiecare cladire in parte?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim1018):

"" Anonim1018: Am fost pe acolo dar nu am vazut nimic"

simplu: antunci nu este așa ceva!

| Anonim1018 explică (pentru Anonim1018):

Macar esti din zona aia? Daca nu, nu trebuia sa te bagi in seama pentru puncte pe TPU