| Dfghhghu a întrebat:

Am parul blond si vreau sa ma vopsec cu nuantator adica la suvite nu tot parul. Ar merge verde sau culori colorate sau rosu? Avand in vedere ca am blond deschis? App sunt baiat. Si acum vreau sa va intreb si pe voi ce culori ce nuante se potrivesc cu culoarea blond deschis? Nu tot parul, doar partea din fata. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Merge dar vezi ca rosul iese foarte greu din par, deci nu lua nuanțator roșu. Dacă vrei roșu folosește soluție castellani de la farmacie (e vreo 5 lei maxim). In rest poți folosi orice vrei pentru albastru, verde, mov etc.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu, iac, o sa arati groaznic cu rosu sau verde pe blond. Eu zic sa stai potolit ca ai o culoare frumoasa la par nu merita s-o strici cu porcarii, + ca combinatiile zisede tine sunt oribile, mai ales la baieti.