| alaska11 a întrebat:

Am parul negru si dat pe fata si in varf il am dat in partea stanga, deoarece am vartej.Mi-am lasat parul sa cresca si vreau sa imi ziceti cum mi l-as putea face adica si sa fie parul peste urechi si cum sa il dau daca este, sa imi dati si o poza daca aveti.Dau funda! astept raspunsuribig grin

3 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Cauta pe google images poze big grin

| Matt24 a răspuns:

Esti baiat sau fata? O poza ar fi folositoare, daca nu cu tine macar ceva asemanator.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Cele mai multe sugestii, impresii si pareri ti le poti face uitandu-te printre poze pe google:

https://www.google.ro/......ps?/search