| Petrut_Iotu_1997 a întrebat:

Salut Tpu.Am si eu o intrebare: Am un majorat la sfarsitul lunii si mi-am luat o camasa neagra cu niste pete albe pe ea si as vrea sa stiu daca merge cu pantaloni si pantofi negri? Si ce culoare ar merge papionul?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ar merge, dar eu zic ca esti cam inchis la culoare. happy Incearca sa-ti iei in picioare niste pantofi gri inchis spre negru. Papionul albastru inchis spre negru.

| Petrut_Iotu_1997 explică (pentru Adry05):

Aham...asa ma gandeam si eu. Multumesc frumos!

| Petrut_Iotu_1997 explică (pentru Adry05):

Nu ar merge si papionul si pantofii albastru inchis?

| Adry05 a răspuns (pentru Petrut_Iotu_1997):

Ba cred ca da, depinde si de model si culoare exact.

| Petrut_Iotu_1997 explică (pentru Adry05):

Ok.O sa ma decid eu, multumesc frumos pentru sfaturi :*

5 răspunsuri:
| Lolalita88 a răspuns:

Da,camasa merge cu pantaloni(spreferabil negrii), pantofi negrii si eu zic ca ar arata bine un papion alb deoarece camasa e neagra cu pete albe. Desigur poti sa porti si un papion negru, pentru ca si acela se potriveste.