| buntom a întrebat:

Salut TPU,

As vrea o idee cum sa imi aranjez parul, vreau ceva discret(sa nu sara in ochi) si de bun simt in acelasi timp... stiu, cer imposibilul
In momentul de fata parul are cam 3 cm in lungime, am fata ovala, funte lata, aprox 1.75 m si aprox 60 de kg, port ochelari normali nici fund de sifon nici ultra subtiri... ochelari normali cu rama doar pe deasupra, in public incerc sa ma imbrac formal pentru a da senzatia de seriozitate si siguranta pe sine
Am vazut acum la baieti ca se rad pe o parte si lasa un "smoc" de par pe partea din sus, dar sincer nu prea imi place, parca e o placinta...

Astept sugestii

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Sincer, nu prea am idei. Si oricum o parte din ideile de pe net nu se potrivesc in "lumea reala". Cel mai bine ar fi sa te duci la un frizer putin mai scump si sa il intrebi cum crede el ca iti sta cel mai bine parul. El mai da idei, tu mai dai idei si iti va iesi ceva frumos.

Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

1 răspuns:
| allige243647 a răspuns:

Intinde-l cu placa! ş