| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Cate haine are in mod normal un om? Cate tricouri, bluze, geci etc?

Răspuns Câştigător
| pqGro a răspuns:

Salut! Pai, dupa parerea mea, fiecare om isi mareste garderoba dupa posibilitati. E normal sa ai in jur de nu stiu, 10 tricouri, cateva perechi de blugi, niste jachete, cate un cardigan. Ceea ce se poarta, atat cat este necesar. Oricum, in ziua de astazi esti judecat dupa cum te imbraci, si nu dupa cum esti tu defapt.Deci, cu cat mai multe, cu atat mai bine. Trist. In concluzie, nu te ingrijora, important este sa ai cu ce sa te imbraci.

| lpavel a răspuns (pentru pqGro):

Dupa posibilitati? pai nu toata lumea e saraca laughing daca ai posibilitatea sa-ti cumperi o remorca de haine, atatea iti iei? laughing

| pqGro a răspuns (pentru lpavel):

Ma refer strict la cei cu o situatie financiara nu foarte stralucita. Se vede ca nu ma intelegi.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Buleze? Ce sunt acelea? Ceva de mincare nu?laughing Nu am.

| lpavel a răspuns:

Fiecare dupa preferinte, nu exista o regula cat trebuie sa aiba cineva big grin Unii au 2 din fiecare ca nu-i intereseaza cu ce se imbraca iar cand se uzeaza atunci isi cumpara altele, dar numai atunci... Altii au atatea ca nu mai au unde sa-i puna si sunt imprastiate prin casa laughing Deci trage si tu concluziile...

| VibeTrix a răspuns:

Pai eu am vreo 30 de tricouri (da, 30)...laughing, vreo 4 perechi de jeansi, 3 jachete si cam atat. asteaar fu hainele pe care le port vara

| AlexCristi97 a răspuns:

Eu am vreo 6 tricouri, 2 geci, 3 hanorace, 3 blugi, 2 perechi de incaltaminte de iarna, vreo 4 pentru restul anotimpurilor, 1 bluza pe care nu o port...

| Ella21052003 a răspuns:

Intrebarea asta este cam controvestata sa zic asa... dupa cate iti permiti. Un exemplu cam 10 tricouri (sau bluze ), macar o camasa, 2/3perechi de blugi/jensi, o geaca groasa si una intermediara. Un trening si la incaltaminte o pereche de adidasi, o pereche de ghete, si pantofi( ceva cu tenta sportiva )

| мартна a răspuns:

Cate cuprinde sifonierul... Cu precizarea ca minim 20 de fuste si minim 10 rochite.