| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfum imi puteti recomanda? Care sa persiste mai mult!
Banii nu conteaza!
As vrea ceva usor si fresh!

6 răspunsuri:
| n1na a răspuns:

Bvlgari Aqua, Lacoste Pour Homme si preferatul meu Acqua di Gio-Armani imi vin in minte acum insa daca intr-adevar nu esti indeajung de multumit de raspunsurile de aici te sfatuiesc sa incerci sa probezi cateva intr-un mall sau undeva unde exista o gama variata de parfumuri.Gusturile nu se discuta dupa cum stii si nu intotdeauna trebuie sa iti placa ceea ce atii iti recomandawinking

| cristi202 a răspuns:

Se numeste "Tolsom" si e de la firma Amway, ceea ce inseamna ca nu il gasesti in comertul obisnuit, in magazine. E cel mai tare parfum cunoscut de mine pina acum, de fapt toate de la Amway sunt bune, si toti cei ce le-au testat au spus ca sunt bune. Sotia mea e "innebunita" dupa "Tolsom" incit altfel e totul intre noi daca ma dau cu el.

| rZv995 a răspuns:

Multumesc pentru. raspunsurii!

| AlexxxRo a răspuns:

E fresh, dureaza mult si fetele mor dupa el. Paco Rabanne 1 Million.

| anonim_4396 explică (pentru AlexxxRo):

1 Million ala e tata lor.