| Maxim96 a întrebat:

Ce sapun recomandati pentru ten gras? Este sapun care ajuta pentru punctele negre?

Răspuns Câştigător
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Poti folosi un sapun bioderma...care te va ajuta mult.
Sau du-te la farmacie si intreaba.
Iti va da mai multe sapunuri care vor fii folositoare.
Sper ca te-am ajutat.
Pa.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sapunul usuca tenul, mai bine foloseste o solutie tonica

| Bondarel99 a răspuns:

Nu sapun, mai degraba un gel de curatare, cel mai bun e cel de la Vichy.Asta reduce excesul de sebum si punctele negre, dar si cosurile si iti face fata foarte curata.

| ShNySnYGer a răspuns:

Eu folosesc Dove.iti mai recomand un gel purifcant de la ivatherm dar e 50 lei.
Pe mine ma ajuta foarte mult acel gel pentru acnee, ten gras si puncte.

| Alexander5 a răspuns:

Da iti recomand lesie, uraniu sau cianura.

| suntata a răspuns:

Sapunul dove

| Fustii a răspuns:

Gelul purifcant de la ivatherm Dave ajunge in jur de 50 de lei dar ajuta foarte mult! Bafta!

| D3ZIS a răspuns:

Dove... sau un sapun numit bioderma pret cam 30-40 lei happy

| CocaCola2013 a răspuns:

Sapunul face rau tenului, la inceput il va degrasa, dar apoi glandelel sebacee vor suplini lipsa de sebum si ajungi de unde ai plecat. Pune la incalzit apa cu doua pliculete de ceai de musetel. Dupa ce a fiert, cu putin tifon te dai cu ceaiul pe fata il ti 10, 15 minute apoi te clatesti cu apa rece vei vedea rezultate imediat. succes