| DutzaDiia a întrebat:

Solutiile micelare sunt bune pentru punctele negre sau/si cosuri? Voi le-ati incercat? In cat timp isi fac efectul? Ce marci/firme imi recomandati? (P.S. tipul meu de ten este gras)

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

Solutiile micelare sunt lotiuni demachiante care nu necesita clatirea cu apa nici inainte nici dupa folosirea lor.Da sunt bune pentru punctele negre.Iti recomand sa foloseti solutia micelara de la Bioderma este foarte buna si am auzit numai pareri care lauda aceasta solutie.

2 răspunsuri:
| Mara14 a răspuns:

Bioderma este cea mai buna si costa undeva la 70-80 lei. Varianta mai ieftina si la fel de buna este Garnier care contine alcool si este recomandata pentru ten gras si L'Oreal. Cele pentru ten gras sunt cele verzi.

| DutzaDiia explică (pentru Mara14):

Chiar Bioderma imi luase mama de la farmacie. O s-o folosesc cu incredere. Multumesc de raspuns happy