| emmma01 a întrebat:

:* cine ma poate ajuta si pe mine, dau funda!
Am o problema cu tenul meu... cand eram mica (12-14 ani ) aveam o multime de cosuri..ma rog, mi-au trecut, dar acum la 17 ani observ ca fata mea mi "se cojeste", adica apar niste cojite foarte jenante.Am incercat cateva saptamani sa ma dau cu Apidermin si intr`adevar imi mai treceau, dar cand vreau sa aplic fond de ten se vede oribil.Care ma puteti ajuta si as dori niste sfaturi sau remedii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Cris06 a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci trebuie sa continui cu apidermin si sa renunti la fonul de ten si in ceva timp cateva saptamani va trece...

| aleXxX96 a răspuns:

Teai dezvirginat de la 14 ani normal ca asa se intampla