| CzL a întrebat:

Cum aș putea să îmi fac teneșii mai frumoși? Ei sunt albaștrii simplii. Dați-mi niște sfaturi sau niște site-uri cu modele. Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| SootheMySoul a răspuns:

1.sireturi colorate
2. daca au botul alb simplu, deseneaza pe ei...
3. poarta-i cu ceva cool, gen blugi, pantaloni scurti etc

| CzL explică (pentru SootheMySoul):

Mulțumesc frumos. Dar mai am o întrebare, cu ce trebuie sa colorez botul? Și cam ce desen? Scuze nu sunt prea creativ big grin

| SootheMySoul a răspuns (pentru CzL):

Ia niste carioci/pixuri colorate si fa si tu emoticoane, scrie ceva mai funny, am un coleg care si-a scris:"baaa, sunt stelist, baaaaaaaa"!

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Poti sa cumperi strasuri, tinte sau paiete si sa le lipesti cu lipici pentru textile pe ei in ce modele vrei tuwinking