| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

cum pot sa-mi albesc dintii usor si repede?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Spala-te dimineata si seara pe dinti cu pasta de la Colgate, e cea mai buna la un pret accesibil si de vreo 2 ori pe saptamana foloseste bicarbonat de sodiu.

| J0B0MAT a răspuns:

Te speli o data pe saptamana cu o pasta din 2/3 lingurite de bicarbonat de sodiu si apa.

| Anonimuserr a răspuns:

Foloseşte pasta de dinţi cu flour Colgate, Lacalut, Sensodyne dar mai bine pleci la dentist şi ceri albire profesionale, nu e va costa mult.

| thewomaninwhite a răspuns:

De doua ori pe saptamana incearca sa-ti perii dintii cu bicarbonat de sodiu stins cu cateva picaturi de zeama de lamaie.

| AntoSweet a răspuns:

Te speli de 2 ori pe zi cu o pasta pentru albire. Se vor albi in timp, dar macar nu ii vei distruge cu tot felul de tratamente. Spalandu-te doar, le ofei igiena zilnica de care au nevoie, si cu timpul se vor albi..trebuie doar sa ai rabdare caci albirea dintilor nu e ceva pe scurta durata.

Funda?

| justGirl19 a răspuns:

Du-te la farmacie, acolo are sigur treatamente bune si sigure dar potrivite si varstei.