| MiculFaraon a întrebat:

Dati-mi si mie frizuri de barbati dar sa nu fie cu plete sau alte gogomanii. Ceva scurt cu o mica creasta oricum ceva scurt sa fie dar nici chel. Funda! tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Imi place foarte mult tunsoarea lui Daniel craig din poza aceasta.
http://imalbum.aufeminin.com/......3030_L.jpg

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Adică freză de cocalar, tip lamă tâmpă de topor.

| Decrepit a răspuns:

Trebuia mai bine sa specifici fix asa : "Dati-mie si mie o frizura de cocalar, pokemon penal"

Neah...

| MiculFaraon explică (pentru Decrepit):

Hahaha ce glume de santier ai straight face Cred ca trebuia sa specific fara noobi.

| Decrepit a răspuns (pentru MiculFaraon):

1.Nu-ti mai pune avatar cu Villa.
2.Genul ala de chica pe care ai cerut-o e tunsoarea clasica a cocalaralului.
3.Defineste "noob".

| MiculFaraon explică (pentru Decrepit):

De ce sa nu imi pun avatar cu David Villa? Cica tunsoare de cocalar laughing) dar cum vrei ma cu plete laughing). frate esti inapoiat rau. lasa-te.

| Decrepit a răspuns (pentru MiculFaraon):

Sunt skinhead.Lasa-te tu.Defineste inapoiat.E unul din cei mai supraevaluati jucatori din ultimii 15 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| CeViataDeRahat a răspuns:

Zii sa te ia 2 in partile laterale si in spate, iar sus scurt ca " pentru tepi
Mie asa mi-a iesit ca in poza de pe link http://www.facebook.com/....../photo.php