| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

De unde pot să cumpăr teneși Converse All Star? Dar șireturi fosforescente?

Funditzăă. big grin

Răspuns Câştigător
| GiiaaBăă a răspuns:

Bunăă! :X
Teneși găsești în Mall Vitan la Famous Brands, Kix din AFI Palace (de acolo mi-am luat eu) și Star Place în Unirea Shopping Center.
Șireturi fosforescente găsești la magazinele Intersport, sau Humanic din Star Plaza.

Funditzăă? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| AlescandraM a răspuns:

Tenesi convers all star gasesti in magazinul unirea, mall vitan ma rog. cam in orice mall si sireturi fosforescente in Intersport. Funda?

| soffie a răspuns:

Depinde de unde esti happy
de exemplu gasesti in Auchan la pret de 25 lei, sau in Euromall Pitesti in Deichmann la 40 lei (la fel)

| HeLLoKiittyGirl explică (pentru soffie):

Da da binee. Sunt din București. Răspunsul lui GiiaaBăă a fost buun :X

| ALLSTARHITOP a răspuns:

Salut Poza cu ai mei, sireturile sunt simple numi plac fosforescente.
Si nu nu gasesti sirete florescente doar daca iei separat de tenesi

| helle a răspuns:

In Intersport