| ZoomLool a întrebat:

Deci, am 13 ani 1, 54 intaltimea, ochi albastri, par blond, si nu prea imi place sa imbratisez persoanele adica mi-e rusine intr-un fel sa zic asa, sunt inteligent, ma comport frumos adica nu injur, nu ma bat sau alte chestii. Am vreo sansa sa cuceresc vreo fata draguta?

8 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Daca vei trece peste faza asta da.Incearca sa ai mai multa incredere in tine.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Da dar incearca sa ai mai multa inceredere in tine si ai sa vez ca vei reusi sa cuceresti

| DontHitLer a răspuns:

Deja la 13 ani vrei sa ai iubita? ...Am 14 ani si nici macar nu imi trece prin cap asta.Anyways,nu trebuie neaparat sa te imbratisezi cu oamenii...Un salut, o strângere de mana e de ajuns

| Becca_Rebecca_1998 a răspuns:

Da dar esti cam mic

| ZoomLool explică (pentru Becca_Rebecca_1998):

Nu conteaza varsta laughing

| Dzeko7 a răspuns (pentru ZoomLool):

Asa e varsta n-are nicio treaba.

| dani2404 a răspuns (pentru ZoomLool):

Frate, daca n-ai beveu si vila, n-ai nici o sansa cu pitipoancele din ziua de azi. Dar bineinteles, mai sunt si fete cu capul pe umeri ( multumim Doamne).

| ZoomLool explică (pentru dani2404):

Nu bemveu ma laughing OOOO trebuie sa ai laughing