Întrebare recomandată | xXWolfGirlXx a întrebat:

Este posibila accelerarea cresterii paraului? daca da, cum, cu ce?

Răspuns Câştigător
| Dolliciouss a răspuns:

Foarte bun e uleiul de ricin, folosesc de ceva timp si sunt multumita. Il face si mult mai des si nu mai mi asa despicat happy

10 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Cică e bun uleiul de richin, dar eu nu l-am folosit niciodată. Mie mi-a crescut părul foarte repede ţinându-l strâns în coadă când sunt acasă, iar noaptea dorm cu el desfăcut, aşa mi-a crescut foarte repede!

| filaret03 a răspuns:

Pare cam ciudat dar mergelaughing)deci spalate pe cap foarte des odata la 2-3 ore chiar si 4 ore si o sa vezi ce repede iti creste!(nu glumesc)

| WhiteLife a răspuns:

Pai poti sa faci si ceai de ghimbir si sa te speli pe cap cu el, sau razi ghimbir si iti dai pe par, lasi cateva minute si aopi te speli cu sampon normal.

| kitten95 a răspuns:

Da, foarte posibila. ulei de ricin+ulei de masline, ulei de ricin simplu, masajul scalpului(stimuleaza circulatia sangelui), mai putina placa/feon/ondulator, caldura si lumina(vara parul creste mult mai repede decat iarna)

| Uratu140 a răspuns:

Da oarecum ai nevoie de calciu se gaseste in lactatele astea crede-ma functioneaza laughing

Răspuns utilizator avertizat
| EmanuelaZ a răspuns:

Fa-ti o masca cu ulei de ricin, vitamina A uleioasa, un galbenus de ou si ulei de masline.Masca se aplica de 1-2 ori pe saptamana.

| AlinaAlina001 a răspuns:

Ulei de ricin.

| samisamisami a răspuns:

Habar n-am

| bza1234 a răspuns:

Cumpara ulei de ricin si aplica pe par.Crede-ma o sa se vada rezultatele...