| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Imi place foarte mult tunsoarea Adelei Popescu :) (cea noua, roscata) Cum as putea sa-i explic coafezei tunsoarea ei, ca vreau si eu;;)? http://tresjollie.wordpress.com/2010/11/29/tunsori-adela -popescu/

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Banuiesc ca ai par lung asa ca daca vrei sa iti ia din varfuri ii spui sa iti ia putin din varfuri, dar nu si din lungime, sa ti-l fileze si sa iti faca breton pe o parte.care vrei tu. Sau scoti o poza unde se vede mai bine freza Adelei si i-o aratiwinking fundita daca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| nathalie a răspuns:

Păr mediu, drept, filat, blond cu reflexii roşcate.
ii spui sa iti taie parul mediu, sa ti-l indrepte si sa ti-l fileze... poti sa ii duci chiar si o poza si va sti cum sa ti-l faca