| Cozma21 a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea: Daca am niste tenisi de culoare bej nici prea inchis dar nici prea deschis si cu marginea de jos alba ii pot asorta cu niste blugi albastru inchis si o camasa albastra cu alb in carouri?

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună!
Teneşii,de orice culoare,merg,de regulă,la orice tip de blugi (în fine, mai sunt şi excepţii)
Eu cred că s-ar potrivi destul de bine, merge încercat. Acum depinde şi de tine, încearcă şi vezi cum îţi stă. Dacă îţi place cum vin, înseamnă că ai făcut o alegere bună happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, merg.

| Calin_RalucaAndreea_1989 a răspuns:

Parerea mea este ca alegerea este bunahappy deci da, se potrivesc :*