| TimonSiPumba a întrebat:

Am o nelamurire, la bal credeti ca este bine sa imi iau o camasa alba slim (sa tin camasa in pantaloni sau afara?), cravata neagra, blugi de culoare albastru din ala tocit happy nu stiu cum sa zic laughing si niste tenisi albastru inchis? big grin !

Răspuns Câştigător
| dani2404 a răspuns:

Daca ai o cravata albastra s-o asortezi cu blugii ar fi mai bine, dar merge si neagra.

6 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

Tinuta asta parca este tinuta de scoala, sper ca nu este camasa cu guler, ci una casual! Renunta la cravata, in loc de cravata mai bine iti iei o vesta interesanta. Merge bagata in pantaloni camasa si iti poti lua si un accesoriu la gat / o esarfa mai interesanta + bratari. Blugii sunt ok si te poti incalta ori cu niste pantofi cu toc, ori cu niste botine, ori cu niste cizme cu toc. Parul iti poti aranja asa: http://www.youtube.com/watch?v=nXFCiOx-4Zw&hd=1, uite si cateva idei pentru machiaj:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| dani2404 a răspuns (pentru Leerix):

E un pic ciudat, daca te uiti pe profilul lui scrie ca e barbat. laughing

| TimonSiPumba explică (pentru dani2404):

Bine punctat. laughing)

| dani2404 a răspuns (pentru TimonSiPumba):

Mie mi se pare ok tinuta, camasa poti s-o lasi in pantaloni (daca e casual ) si cred ca as renunta la cravata, poti pune un papion sau sa lasi gatul gol. Bafta la bal.

| Leerix a răspuns (pentru TimonSiPumba):

Wow laughing Imi pare rau! Nu stiu de ce am avut impresia asta laughing Pentru o fata chiar nu mergea tinuta pe care ai descris-o tu laughing Hmm, este ok tinuta pe care vrei sa o alegi, camasa ar arata mai bine bagata in pantaloni, merge cravata albastra sau bleu, s-ar asorta cu blugii si incaltamintea, dar sa fie din aceea subtire. De data asta ma opresc aici, fara sfaturi despre make-up si par... laughing)

| TimonSiPumba explică (pentru dani2404):

Nu merge o cravata dinaia subtire si lunga? big grin

| dani2404 a răspuns (pentru TimonSiPumba):

Daca ai o cravata albastra s-o asortezi cu blugii ar fi mai bine, dar merge si neagra.