| JuliaBirtoc a întrebat:

happy
Miercuri facem la scoala un "carnaval" dar nu din ala cu costume.
As vrea sa ve intreb cu ce as putea sa ma imbrac, niste idei.
Sa nu aud chetii de alea cu "nu stm cum arati" sau "de unde sa stiu eu ce ai in dulap"
Vreau doar niste idei.Si niste link-uri daca puteti happy
Dau FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Cauta pe net cum sa faci o masca de aia de "moarte" daca tot e halloween presupun ca vroiai sa zici, nu stiu..sau imbracata foarte colorat.zic si eu asa mai trasnit big grin

| minonAA a răspuns:

Poti sa-ti iei o fusta neagra, o maleta galbena, un bolero negru, niste balerini negri si niste ciorapi negru cu galben daca aia ca sa te imbraci in albinuta. Iti poti face si un machiaj