| GabiiHaș a întrebat:

puppy dog eyes.
Cum as putea sa fac sa-mi creasca parul mai repede? straight face Inainte l-am avut cam pana la umeri, m-am dus la coafor sa-mi mai taie din el si m-a tuns scurt, zici ca-s Justin Bieber, si nu-mi place deloc. Cu ce as putea masa scalpul sau cu ce sa ma spal pe cap? puppy dog eyes Multumesc anticipat :*! Scuzati daca nu e categoria adecvata. straight face

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Uleiul de ricin si samponul Favisan stimuleaza cresterea parului

4 răspunsuri:
| sarah15 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin, stimuleaza cresterea parului.
Cieste aici pentru mai multe detalii:
http://www.andreearaicu.ro/......ea-parului

| marinelaella a răspuns:

Hey!
Pai in primul rand nu ar trebui sa-ti speli parul decat o data sau de doua ori pe saptamana, si sa-l piepteni numai atunci cand e chiar nevoie, daca stai prin casa si nu iesi nicaieri, nu-l pieptana. Dupa aceea poti sa te dai cu ulei de ricin care te ajuta la cresterea si imbogatirea parului.

| Alexandra_Florentina_1999 a răspuns:

Pai vezi tu cresterea parului tine si de ceea ce manansi acum na trebuie sa mananci sanatos si cu orice ai da poate doar sa il hidrateze nu sa il faca sa creasca mai repede dar tine si de alimentatie

| Vyka a răspuns:

Salut ar fi bine sa cauti in farmacie sampun cu putere de cai, ajuta mult la cresterea parului, sau ceva sampun cu ardei iute petru regenerare si crestere. Sper sa fie de ajutor...