| Ionicka a întrebat:

Pentru 8 martie vreau sa ii cumpar mamei mele un parfum.Am gasit multe pe aoro.ro
Imi puteti recomnda un parfum pana in 100 si ceva de lei?
Ii plac cele florale,nu foarte puternice, persistente.
dau funda happy

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Today Tomorrow Always (frezie, trandafir, mosc), Rare Pearls (Lemn de trandafir, magnolie, mosc), Avon Femme (pară, magnolie, ambră), Incandessence Flame şi altele de la Avon (ia un catalog de la o colegă ceva şi uită-te tu pe el, iar de acolo îţi alegi ceva. Scrie şi din ce arome el).
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Recomand ceva si mai ieftin si mai bun adica, poti cumpara parfumul Volare de la Oriflame este foarte bun.
O zi buna.

| Ionicka explică:

Neo12,mama este reprezentanta AVON si mna, nu pre pot sa ii iau de acolo

| Alexandramaria2002 a răspuns:

Cauta "parfum Balladine" e super. Are miros de flori happy

| andreuzza a răspuns:

Cauta VERSACE,, YELLOW DIAMOND,, la 109 de lei