| Cookie367 a întrebat:

Recent mi-am decolorat parul (la salon) dar arata urat (gen portocaliu) nu stiti cumva cum as putea reveni la culoarea mea naturala fara sa ma vopsesc? Ar merge cu cafea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MihaelaOana29 a răspuns:

Da merge! poti incerca sa fierbi frunze de nuc iar cu aceea apa te speli pe par si nu va mai arata asa de rau.
Daca nu, incearca sa te vopsesti cu nuantator apropiat culorii tale naturale, nuantatorul nu distruge atat de tare parul