| qqqwww a întrebat:

Saptamana viitoare vom da o petrecere cu scoala. Imi puteti da sugestii cum sa ma imbrac si cum sa imi fac parul? Pentru cea mai buna sugestie dau fundita!

Răspuns Câştigător
| BeibiiQutz a răspuns:

Buna! Ai putea sa te imbraci intr-o rochita scurta iar paul sa ti-l ondulezi. Funda?

4 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Pai depinde unde faceti aceasta petrecere daca o faceti la padure intr-o poienita ceva gen ceva mai comod cum ar fi o pereche de pantaloni scurti de blug cu un tricou de bumbac (de culoare corai, se poarta in aceasta vara aceasta culoare) cu niste tenesi cu parul impletic lejer care sa para neglijent su un lantisor mai lung si bratari la mana iar daca faceti la un restaurant, club ceva o rochita mai vaporoasa cu modele florale (florile sa fie de culori pale usoare) in picioare niste pantofi sau sandale cu toc o gentuta gen plic ca accesori o bratarica finuta care sa se asorteze cu cercei si lantisori iar la par ai putea tot asa o codita impletita intr-o parte cu o cordeluta cu o fundita sau o floare, sau daca nu iti ondulezi parul si iti pui acea cordeluta cu floare sau fundita sau nu neaparat cordeluta poate fi o clama interesanta...thinking

| BeibiiQutz a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa-ti iei o rochita si parul sa ti-l ondulezi. Funda?

| CrazyBarbie a răspuns:

Poti incerca asa:pantaloni cu turul lasat,platforme, maieu(mai elegant)o vesta sau geaca, si o geanta mica...parul il poti lega intr-o coada de cal si il tapezi un pic, sau il impletesti intr-o parte intr-o coada de peste; P

| AlexandraO a răspuns:

Eu as zice sa fi cat mai naturala. adica parul indreptat, machiaj natural si o rochita de strada, vaporoasahappy