| MaryIngerPazitor a întrebat:

Bunahappy. Saptamana viitoare dam o petrecere la scoala nu am idee cu ce sa ma imbrac... Sfaturi... Fundita!

Răspuns Câştigător
| liladyna a răspuns:

Balerini+rochita inflorata+cardigan simplu(mai subtire)+esarfa simpla.nu cu model, ar fi prea incarcat+multe accesorii

| MaryIngerPazitor explică (pentru liladyna):

Multumesc frumos! pup!:*

2 răspunsuri:
| PenséeArtistiqueღ a răspuns:

In primul rand depinde de varsta si stilul tau vestimentar.
Poti incerca niste sandale sau pantofi cu platforma cu o rochie feminina, bine accesorizata. Fusta/pantaloni cu o camasa sau o bluza frumos colorata si o esarfa sau o curea in talie.
De asemenea o tunica sau un maieu cu paiete aurii/argintii si un cardigan deasupra.
Sunt multe optiuni, depinde ce stil vrei sa adopti.
Sper ca te-am ajutat. Distactie placuta!