| servestru a întrebat:

Spuneti-mi va rog o modalitate de a scapa usor si rapid de cosuri.Va rog mult ajutati-ma, spuneti-mi tehnicile csre voi leati folosit.DAU FUNDITA!

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Doctorul dermatolog e cea mai buna metoda...

| Mirunaaaa a răspuns:

Ţi-aş recomanda ZINERIT, poate fi prescris de medicul de familie şi astfel costă 0, 5 lei (unele farmacii nu-ţi mai iau nici acel 50 bani). Poţi face inhalaţie cu ceai de muşeţel,poţi încerca măşti cu ulei de măsline,ou, lămâie, argilă etc., dar cel mai potrivit ar fi să încerci un dermatolog, care va şti ce să îţi dea în funcţie de tenul tău. Baftă.

| Yuzoo a răspuns:

Asta caut si eu, orice ar fi trebuie in fiecare zi luat fara sa sari vreodata, exista si chiestii facute acasa si sunt foarte multe retete pentru masti impotriva agneei. Cauta pe google si alea te asigur ca sunt bune. Expune-ti cosurile la soare sau date cu spirt si nu acoperi cu parut cosurile daca le ai pe frunte.

| mrblizz311 a răspuns:

Eu nu am avut cosuri (din fericire) dar varul meu era plin el a folosit creme recomandate de faramacist/a du-te la farmacie si iti va recomanda o crema de cosuri.

| SweetLove21 a răspuns:

Uite aici niste metode naturiste http://www.acasatv.ro/......si-tu.html

| Lorenutza124 a răspuns:

Creme de la plafar