| Mariuss134 a întrebat:

Salut TpU! Stie cineva niste site-uri bune pentru imbracaminte simpla(in special tricouri) care se pune perfect pe corp si arata super bine.Nu vreau comentarii cu eMAG sau alte site-uri populare din Romania care nu prea isi merita preturile pentru imbracaminte sau altceva.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Degeaba cumperi un tricou care arata bine pe manechin, daca trupul tau nu arata ca al manechinului, evident ca tricoul ala nu va arata bine pe tine.
Cumpara-ti tricouri din magazin, ca sa le poti proba in fata oglinzi, sa te vezi.

| Mariuss134 explică (pentru Violleta2022):

Asta este faza cu tricourile care se muleaza bine si stau bine pe corp.Doar ca le gasesti mai greu si nu intodeauna simple.In magazine daca intru nu gasesc chestii care sa-mi placa si multe dintre ele sunt scumpe si nu isi merita banii

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mariuss134):

Cauta-ti pe internet, sunt miliarde de tricouri!

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Pandicornita a răspuns:

Www.prettypoison.com
Sper ca ti-am fost de folos
Funda?

| Piccolo32 a răspuns:

Www.krack.ro
sau poti intra pe Lightinthebox dar va dura o perioadat sa vina pentru ca vin din afara tarii. Daca vei volosi Lightinthebox iti vei ridica coletul de la Posta Romana si vei afea nevoie de urmatoarele:Comanda cu imagine si nr.de urmarire/track+un biletel care il vei primi in posta+buletin