| Anonim38493 a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani. De curand am inceput sa ma epilez pe picioare cu niste benzi depilatoare farmec de la Mega si mi se pare ca nu smulg firul din radacina asa cum ar trebui. Ar trebui sa folosesc benzi depilatoare pentru barbati? Deoarece am firul de par destul de gros. Ce benzi depilatoare îmi recomandați si pe unde se gasesc(de preferat ar fi niste locuri fizice caci comandatul online cam e problematic pentru mine) Ms. Dau funda. Scuzati categoria*

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Mai bine foloseşti o maşină de tuns... e mult mai ok cu mărime 1, nu ştiu de ce te faci cu ceară. eu unul nu îmbrăţişez ideea asta, dar mă rog, acum fiecare cum vrea.